Op 6 juni aanstaande nodigen wij je uit voor een inspirerende vroege vogelsessie met het thema: Veiligheid en Gezondheid in het bouwproces: van ontwerp tot sloop. Uiteraard starten we met een uitgebreid ontbijtbuffet. Ben je erbij?
Deze sessie is bedoeld voor uitvoerenden, maar zeker ook voor ontwerpers en opdrachtgevers.
Tijdens deze ochtend komen de volgende onderwerpen aan bod:
Deze sessie biedt praktische inzichten en handvatten voor zowel opdrachtgevers als werkgevers. We gaan dieper in op de rollen en verantwoordelijkheden tijdens de ontwerp- en uitvoeringsfase, dossiervorming en monitoring. Samen zorgen we voor een veilige en gezonde bouwomgeving.
Programma
8.00 uur | Inloop en ontbijt |
8.30 uur | Welkom en inleiding |
9.15 uur | Wettelijke kaders - het begint bij de basis |
10.00 uur | Korte pauze |
10.15 uur | Hoe geef je V&G in de praktijk vorm? |
10.45 uur | Gelegenheid tot vragen |
11.00 uur | Einde |
Inschrijven?
De sessie wordt gehouden op het kantoor van Aboma, Maxwellstraat 49a in Ede en begint om 8.00 uur met een lekker ontbijt. Deelname is kosteloos, maar er is slechts plek voor 20 deelnemers, dus wees er snel bij!
Ben je erbij op donderdag 6 juni? Je bent van harte welkom! Schrijf je direct in voor de vroege vogelsessie ‘V&G in het bouwproces’ via deze link.
Inschrijven voor de vroege vogelsessie kan tot 30 mei aanstaande.